KONST / Litografier / Grafiskt blad 14234003
nr 1423 4003
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ballerina". Signerad, numrerad 11/50. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:34:01
4/10 15:05:27